« Tagasi

Kogukondliku turvalisuse 2021. aasta Ida Virumaa toetusvooru toetuse saajad

Kogukondliku turvalisuse 2021. aasta toetusvooru ja täiendava lisavooru raames esitati 9 taotlust, toetus eraldati 5 projektile:

Toetuse saaja

Projekti nimi ja eesmärk

Toetuse suurus (euro)

MTÜ Toila Merepääste

Projekt: „Korralike tormiriiete soetamine Toila vabatahtlikele merepäästjatele" Rahastati 10 tormiriiete komplekti Musto BR2 Offshore soetamist.

3 500.00

MTÜ Spordiklubi Kodulinn

Projekt: „Lüganuse valla kogukonnapäev Loomefest 11.06.2022" Lüganuse valla kogukonnapäev Loomefest korraldamine eesmärgiga juhtida tähelepanu Lüganuse valla sotsiaalsele ja füüsilisele keskkonnale. Rahastati jalgrattakiivrite ja helkurite soetamist.

1 000.00

MTÜ Tuult Tiibadesse

Projekt: „Iseendaga sõbraks". Projekti mõte on edendada Ida-Virumaa lapsevanemate seas teadlikkust nii öelda vanemaharidusest ja selle vajalikkusest. Lapsevanemad suudavad iseendaga erinevates stressirohketes ja emotsioonide „päästikutele" vajutatavates olukordades paremini hakkama saada. Rahastatakse loengute läbiviimist.

1 890. 00

SA Narva Linna Arendus

Projekt: „Narva Linna keskkonnas liikumise turvalisuse teadvuse tõstmine". Projekti eesmärk: Ühine rattamatk linnas jalgrattakiivrite ja -tulede populariseerimiseks. Osalejate vahel toimub kiivrite ja tulede loosimine. Rahastatakse jalgrattakiivri ning -tulede soetamist.

3 250. 00

MTÜ Vaba Loome Keskus

Projekt: „Loo turvaliselt!" Eesmärk: Luua turvaline keskkond loovatele inimestele, vanuritele ja kõigile Vaba Loome Keskuse maja külalistele. Rahastatakse läbipääsusüsteemi koos lisaseadmetega soetamist, paigaldamist ja inimeste koolitamist.

3 348.00

 

Toetusvooru kogumaht on 15 000 eurot. Ühe projekti toetuse piirsumma on 3 500 eurot. Kokku toetati 5 projekti summas 12 988 eurot.