« Tagasi

Kuni 6. veebruarini saab esitada ettepanekuid Ida-Viru aasta tegija tiitlit andmiseks, 24. jaanuar on Ida-Viru maakonna teenetemärgi ettepanekute tähtaeg

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, Ida-Viru Ettevõtluskeskus ja maakonnaleht Põhjarannik

ootavad ettepanekuid Aasta Tegija 2023 tiitli andmiseks

 

Aasta Tegija 2023 võib olla üksikisik või ka rühm tegijaid, kelle 2023. aasta jooksul tehtud tegu on jätnud positiivse jälje Ida-Virumaa  käekäigule.

Tegevusvaldkonnad pole piiratud - kandidaate võib esitada kultuuri-,sotsiaal-, majandus- jm valdkonnast. Tähtis on vaid see, et tegija tehtud teod on tunnustuse väärilised. Kõigil inimestel, asutustel ja kollektiividel on võimalus esitada kandidaate tiitli saamiseks kuni 6. veebruarini 2024. 

Statuudi ja ettepanekuvormi leiate https://ivol.kovtp.ee/aasta-tegija-statuut

Ettepanekud palume saata e-postiga ivol@ivol.ee „Aasta Tegija 2023".

 

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ootab taotlusi Ida-Viru maakonna teenetemärgi andmiseks

Ida-Viru maakonna teenetemärk on maakonna kõrgeim autasu. Teenetemärki annab välja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit neile, kellel on eriti silmapaistvaid isiklikke teeneid Ida-Viru maakonna ees. Taotlusi teenetemärgi väljaandmiseks võivad esitada Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees, tema nimel tegevdirektor, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse aseesimees, kohaliku omavalitsuse volikogu esimees, vallavanem, linnapea, riigiasutused, ettevõtted, organisatsioonid.

Statuudi ja taotlusvormi leiate aadressilt: https://ivol.kovtp.ee/statuut

Palume teenetemärgi taotlused esitada 24. jaanuariks 2024 e-kirjaga ivol@ivol.ee.