« Tagasi

14. Eestimaa talimängude kutse

Registreerimine, toitlustuse ja koolimajutuse tellimine on avatud http://www.joud.ee/est/g161/ . Tähtaeg on 21. veebruar.

Registreerimismooduli kaudu saate teha korraga kõigi võistkondade registreerimise, tellida toitlustamise ning koolimajutuse.
Maakondade, linnade ja valdade esindajad, palun tutvuge registreerimismooduliga, valmistage ette registreerimislehed, mis on vaja täita ja salvestada oma arvutisse, mõelge läbi majutus ja toitlustamine ning seejärel registreerige kõik osalejad korraga.
Kõik teie poolt esitatud registreerimise andmed jõuavad Jõudi serverisse, samuti spordialade peakohtunikele, majutajale ning toitlustajatele. Ka teile tuleb tagasi e-mail tehtud registreerimise andmetega.

Registreerimise info ja toitlustamise tabel http://www.joud.ee/est/g188s5181 .

* Kodulehel on paljude spordialade erijuhendid. Kui eraldi spordiala juhendit ei ole, siis vaadata talimängude üldjuhendist.
Osade alade info tuleb pärast registreerimist koos ajakavaga.

* Iga maakonna spordiliit saab majutuseks reedest pühapäevani ühe toa Jõhvis.

* 5. märtsil kell 19.30 kogunemine rongkäiguks Jõhvi keskväljakule, avamine kell 20 Jõhvi muusikaväljakul. Ootame teid koos osalejatega avamisele!

* Talimängude vastuvõtt maakondade ja omavalitsuste esindajatele 5. märtsil pärast avamist Jõhvi Kontserdimaja kammersaalis.

* Talimängude pidu ansambliga REGATT kell 21 Vanameistri Pubis (Rahu 15a, Jõhvi).

14. Eestimaa talimängud toimuvad 4.-6. märtsil 2022. aastal Ida-Virumaal.

Talimängude info: http://www.joud.ee/est/g188
AJAKAVA: http://www.joud.ee/est/g188s5178Paarimate soovidega,

Tarmo Volt
Eestimaa Spordiliit Jõud
Peasekretär
Tel 5040612
tarmo@joud.ee