« Tagasi

Koolituskursusel „Laste toiduteadlikkuse ning söömis- ja liikumisharjumuste kujundamine“

Hea lasteaia õpetaja,

Tervise Arengu Instituut kutsub Sind osalema koolituskursusel „Laste toiduteadlikkuse ning söömis- ja liikumisharjumuste kujundamine" Tallinnas.

Koolituskursuse eesmärk on täiendada õpetajate teadmisi ja oskusi laste toitumisest ning toitumis- ja liikumisharjumuste kujundamisest. Käesolev kursus ei ole mõeldud lasteaia toitlustajatele ja kokkadele ning ei käsitleta menüüde koostamist ja haiguspuhust toitumist.

Koolituskursus toimub 14.09-02.11.2023 ning koosneb auditoorsetest koolituspäevadest ja veebiõppest e-õppekeskkonnas Moodle. Auditoorsed koolituspäevad toimuvad 28.09 ja 27.10 Tallinnas, täpse aadressi saadame registreerimise kinnitamise meiliga.

Koolituskursuse maht on 16 akadeemilist tundi kontaktõpet (28.09 ja 27.10) ja kuni 10 akadeemilist tundi iseseisvat tööd (14.09-02.11), milles sisaldub õpetajaraamatuga tutvumine, praktiline tegevus lastega, töölehtede täitmine ja kahe lühikese testi tegemine õpetajaraamatu materjali põhjal e-õppekeskkonnas Moodle. Iseseisvate tööde tegemist on õppijal võimalik ise ajaliselt planeerida.

Grupi suurus on 25 osalejat. Kohtade arv on piiratud!

Õppeprotsessi eestvedajateks ja toeks on koolitajad Liana Varava ja Tagli Pitsi Tervise Arengu Instituudist.
Kirjale on lisatud täienduskoolituse õppekava, millest leiad põhjaliku info koolituse sisu, õppemeetodite ja -materjalide, koolitusel osalemise tingimuste ning koolitajate kohta.


Koolitusel osalemine ja toitlustus on osalejatele tasuta. Transport omafinantseerimisel.

Koolitusele ootama osalema lasteaiast kuni kaks õpetajat.

Palun tutvu eelnevalt manusena lisatud registreerimise tingimustega ja registreeru koolitusele siit https://www.tai.ee/et/koolitused-sundmused/laste-toiduteadlikkuse-ning-soomis-ja-liikumisharjumuste-kujundamine. Registreerimise tähtaeg 4. september või kuni kohtade täitumiseni. ­­­

 

Ootame Sind koolitusele!

 

Heade soovidega

 

Liisa Maistrov

koolitusspetsialist

Tervise Arengu Instituut

tel 659 3923

liisa.maistrov@tai.ee

Jälgi meid ka Facebookis