« Tagasi

Koolijuhtide infopäev

Täna, 17. mail toimus Jõhvis koolijuhtide infopäev, kus jutuks tulid hetkel suuremat tähelepanu nõudvad teemad, samas jagati erinevat informatsiooni.  

Heigo Olu, Päästeameti Ida päästekeskuse valmisoleku büroo nõunik rääkis koolide turvalisusest

Kirsti Hindreus, Politsei -ja Piirivalveameti Ida prefektuuri ennetuse koordinaator tutvustas ennetusalast koostööd nii politsei, kui ka kooli vaatenurgast võetuna.

Kuulati ära Haridus- ja Teadusministeeriumi käesoleva õppeaasta info.

Mari Tikerpuu, Haridus- ja Teadusministeeriumi üldhariduse valdkonna keskhariduse arendusjuht Anne Endjärv ja Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse keelepoliitika valdkonna peaekspert rääkisid Ukraina teemal. Ukraina on märksõna, millest hetkel ei saa üle ega ümber mitte üheski eluvaldkonnas.

Meelis Niine, Mondo projektijuht, tutvustas Mondo Maailmakooli.

Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskus pakub koolidele ja noortekeskustele Maailmakool.ee portaali kaudu õppematerjale, filme, näitusi ja külalistunde ja töötubasid, mille kaudu on võimalik huvitaval viisil kaasata õppijaid kriitiliselt mõtlema globaalsete teemade üle.

Keskus koolitab haridustöötajaid (õpetajad, noorsootöötajad, motiveeritud inimesi) ning koordineerib Eesti UNESCO ühendkoolide võrgustiku tööd.

HTM ettekanne ...

Politsei ettekanne ...

Mondo ettekanne ...