« Tagasi

Esmaspäeval, 30. mail kell 17.30 psühholoogiateemalisse inglisekeelsesse vestlusring

Esmaspäeval, 30. mail kell 17.30 ootame kõiki huvilisi Jõhvi kontserdimajja Eesti Riigiametnike Klubisse psühholoogiateemalisse inglisekeelsesse vestlusringi, mida viivad läbi külalised Tallinna Ülikoolist. Kohtumine võiks olla erialaselt kasulik kriminaalhooldajatele, sotsiaaltöötajatele, õpetajatele, noorsootöötajatele, haridusjuhtidele ja kõigile teistele ametnikele, kes töötavad noortega või plaanivad viia läbi erinevaid neile suunatud projekte. Osalema on oodatud ka kõik teised, kes huvituvad kaasaaegsest psühholoogiast või soovivad praktiseerida inglise keelt. Üritus on kõigile avatud ja TASUTA!

 

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituut soovib alates sügisest 2023 pakkuda uut treeningprogrammi Ida-Virumaa gümnasistidele. Programmi keskmes on säilenõtkuse arendamine rasketes olukordades hakkamasaamiseks. Kursus sisaldab nii füüsilisi kui virtuaalseid kokkusaamisi ja selle teemade hulgas on enesekehtestamine, konfliktide lahendamine, stressiga hakkamasaamine, enesemotivatsioon.

Meie projektimeeskond kutsub teid ümarlauadiskussioonile 30. mail kell 17:30-19:00 Jõhvi Kontserdimajja. Meie kohtumise eesmärk on saada teie seisukohti ja arvamusi mõistmaks paremini  Ida-Virumaa noorte vajadusi ja seadistada oma treeningprogramm teie abiga parimal võimalikul moel vastavaks nende vajadustele.

 

Aruteluküsimusteks oleksid:

● mis on Ida-Virumaa noorte peamised probleemid;

● milliseid seni toimunud Ida-Virumaa noortele suunatud üritusi peate kõige õnnestunumateks;

● mis on olnud abiks noorte kaasamisel eelmainitud ürituste puhul;

● mis arvamusi tekitab meie kirjeldatud treeningprogramm?

 

See on hea võimalus anda oma panus Ida-Virumaa noortele suunatud psühholoogiaalase koolitusprogrammi välja töötamisse ja samal ajal praktiseerida inglise keelt – igaüks võib võtta just nii palju või vähe sõna kui soovib ;)

 

Kohtumisel osalevad:

Tallinna Ülikool - Ruth Shimmo, Loodus- ja terviseteaduste instituudi direktor,

- Aleksander Pulver, Isiksusepsühholoogia dotsent,

- Ivan Strigin, Heaolu ja tervisekäitumise õppekava magistrant

- Maarja Tali, Heaolu ja tervisekäitumise õppekava magistrant

ERAK Klubi liikmed ja teised huvilised.

Virumaa Kolledž - Mare Roosileht, Kolledži direktor.