« Tagasi

Algab registreerimine põhikooliastme bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorule.

Piirkonnavoor toimub 17. veebruaril Moodle keskkonnas ja koolisiseselt.
Algus 6. ja 7. klassile on kell 9:00.
Algus 8. ja 9. klassile on kell 11:00.

Lahendamiseks on aega 2 tundi.

Registreerimine on avatud 10. veebruarini alloleva lingi kaudu:
https://forms.gle/PDcwQCCQPRt4gS5Y7

Lubatud on registreerida piirkonnavoorule õpilasi vastavalt paralleelklasside arvule (näiteks kui koolis on 7. klasse neli paralleeli, siis kokku saab 7. klassidest registreerida 4 õpilast). Kui koolis on üks klass, siis saab registreerida 2 õpilast.

15. veebruaril 2023 saadetakse õpilase e-posti aadressile juhised, kuidas Moodle'i keskkonda pääseda. Vajadusel tasub kontrollida ka rämpsposti. Kõik osalejad peavad end Moodle`s logima hiljemalt 16. veebruaril 2023. Olümpiaadile tulles on kohustuslik kasutajatunnus ja parool kaasa võtta, et ei tekiks olukorda, kus õpilasel on kasutajatunnus ja/või parool ununenud või kadunud.

Palume korraldada arvutiklassidesse lahendamise ajaks valvajad (ei tohi olla bioloogiaõpetaja). Õpilane kinnitab oma osalemist piirkonnavoorus kohapeal allkirjaga (lisatud kirjale). Allkirjaleht on leitav ka teaduskooli bioloogiaolümpiaadi kodulehelt.
Õpilaste kohaloleku registreerimisleht tuleb üles laadida teaduskooli bioloogiaolümpiaadi kodulehel (üleslaadimise nupp ilmub olümpiaadi toimumise ajaks) või edastada teaduskooli: kairi.maileht@ut.ee

Lõppvooru pääsenud õpilaste nimekiri tehakse avalikuks teaduskooli bioloogiaolümpiaadi kodulehel hiljemalt 27. veebruaril.