« Tagasi

27. mail Narvas ja Kohtla-Nõmmel

Meil on väga hea meel, et Ida-Virumaa koolide huvi Tartu külaskäigu vastu oli nii suur, et kohad väljasõidule 3. juunil on juba täitunud. Samas on mul rõõm jagada teiega veel kahe toreda sündmuse infot, mis toimuvad 27. mail Narvas ja Kohtla-Nõmmel.

 

Nimelt on 27. mail kõik kehalise kasvatuse ja liikumisõpetuse õpetajad oodatud Kohtla-Nõmme Kooli. Õpetaja Piret Niglas jagab erinevaid orienteerumisega seotud tegevusi ja mänge. Maret Pihu TÜ liikumislaborist tutvustab vaimse ja kehalise tasakaalu valdkonda, läbi proovitakse ka mitu lõõgastavat mängu. Kõik osalejad saavad kaasa lõõgastavate mängude ja puudutustegevuste trükisooja kogumiku.

Registreerimine: https://www.liikumakutsuvkool.ee/koolitus/liikumisopetuse-kogemusseminar-kohtla-nommel/

 

Narva Kreenholmi Gümnaasium kutsub aga samal päeval kõiki Ida-Virumaa koole osalema aktiivse ainetunni suurele kevadseminarile Narvas. Igast koolist on oodatud kuni viis inimest. Päev möödub aktiivselt õues, saab osa vahvatest töötubadest ning on võimalus tuttavaks saada teiste koolide kolleegidega.

Aktiivse ainetunni suurel kevadseminaril osalemisest on teatanud juba 7 kooli esindused: Jõhvi Vene Põhikool, Kohtla-Järve Ahtme Põhikool, Narva Eesti Gümnaasium, Narva Paju Kool, Narva Soldino Gümnaasium, Narva Vanalinna Riigikool ja Sillamäe Kannuka Kool. Aga kohti veel jagub ja ka teiste koolide esindused on osalema oodatud!

Päevakava, töötoad ja muu info leiate kirjaga kaasa pandud plakatilt ja https://www.liikumakutsuvkool.ee/koolitus/kevadseminar/

 

Tervitades ja ikka liikumisrõõmu soovides

 

Laura Paide

Liikumislabor
Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Meditsiiniteaduste valdkond
Tartu Ülikool
+372 53 816 169

www.liikumakutsuvkool.ee