« Tagasi

Tunnustati maakonna kuldmedaliste ja aineolümpiaadide võitjaid ning nende juhendajaid

FOTO: Matti Kämärä

 

Teisipäeval, 14. juunil toimus Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu traditsiooniline vastuvõtt maakonna kuldmedaliga lõpetajate, aineolümpiaadi võitjate ja juhendajate vastuvõtt.

Seekord toimus vastuvõtt Sillamäe Kultuurikeskuses, kus kogu vahvat sündmust juhtis Pipi (Triinu Nõmmiste).

Pipilt saadi teada, et külaliste seas on 29 parimat lõpetajat ning 17 vabariiklike aineolümpiaadide võitjat!

Tublisid noori olid tervitama tulnud Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Eve East, Tallinna Tehnikaülikool Virumaa kolledži õppedirektor Anu Piirimaa ja veel mitmete asutuse esindajad.

Noortele esines Ruutu 10 Improstuudio Talinnast, misjärel toimus kuldmedaliga lõpetajate tunnustamine ja neid oli tol aastal 29:

Kohtla-Järve Gümnaasium
Mailis Vincjunaite

Polina Sirk

Jõhvi Gümnaasium
Mari-Nicole Berezovski

Fjodor Derbnev

Natalja Frantikova

Angelika Hainatskaja

Laura Larens

Sofia Nazarova

Anastassia Bõstrova

Rita Razvarova

Evelina Šablauskas

Liina Školina

Mihhail Bobeško

Anna Derdessova

Marika Šepeleva

Alissa Januškevitš

Toila Gümnaasium

Valeria Getman

Kaisa Markus

Kiviõli I Keskkool

Anna Helena Heinmaa

Monica Männistu

Melani Lindeberg           

Liisu Tohver

Ingrid Harlamov

Iisaku Gümnaasium

Aila Jürgenson

Laura Johanna

Sillamäe Gümnaasium

Polina Hauki                         

Milana Prokofjeva

Anastasija Prokofjeva

Kulmedalistidele au ja kiitus jagatud, oli kord tänada ja tunnustada vabariiklikel aineolümpiaadidel väga häid tulemusi toonud õpilasi ning nende juhendajaid.

Bioloogia põhikooli aste

7. klasside arvestuses

9. koha saavutas Kohtla-Järve Maleva Põhikoolist Sander Jääger, keda juhendas Krista Piir.

8. klasside arvestuses

10. koha saavutas Iisaku Gümnaasiumist Helena Mirtel Aamer, keda juhendas Rahel Rae.

Eesti keel teise keelena 9.-10. klass arvestuses

2. koha saavutas 9 klassi õpilane Julia Fomina Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, keda juhendas Nelli Kuldmaa.

4. koha saavutas 9 klassi õpilane Darja Iljina Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, keda juhendas Nelli Kuldmaa.

7. koha saavutas 10 klassi õpilane Anastassia-Nikol Iljina Sillamäe Gümnaasiumist, keda juhendas Margit Karina Tarassova.

Füüsika gümnaasiumi aste

11. koha saavutas 10. klassi õpilane Timur-Daniel Lagoda Kohtla-Järve Gümnaasium, keda juhendas Mikk Antsov.

15. koha saavutas 11. klassi õpilane Devid Toomast Jõhvi Gümnaasiumist, keda juhendasid Julia Pahk ja Riina Vaht.

Kunst – põhikool

11.-12. kohta jäi jagama 9. klassi õpilane Jelizaveta Zarkova  Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, keda juhendas Viktoria Krivoglazova.

Matemaatika

3. auhinna võitis 11. klassi õpilane Devid Toomast Jõhvi Gümnaasiumist, keda juhendas Maarika Uudeküll ja Olga Anisimova.

Muusika

Pronksdiplomi võitis Leenu Männi Toila Gümnaasiumist, keda juhendas Stella Müsler.

Pronksdiplomi võitis Jesenia Lebedeva Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, keda juhendas Darja Karhanina.

Vene keel emakeelena

12. koha saavutas Jevgenia Amelina Jõhvi Gümnaasiumi 12. klassist, keda juhendas Dina Sujarova

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi tase B2

1. koha saavutas Sofia Nazarova Jõhvi Gümnaasiumi 12. klassist, keda juhendas Oksana Nazarova.

3. koha saavutas Elina Palu Jõhvi Gümnaasiumi 11. klassist, keda juhendas Oksana Nazarova.

11.-12. kohta jäi jagama Evelina Seimar Jõhvi Gümnaasiumi 11. klassist, keda juhendas Oksana Nazarova.

13.-14. kohta jäi jagama Katariina Soolep Jõhvi Gümnaasiumi 10. klassist, keda juhendas Maria Derbneva.

Väitluse meistrivõistlused (vene keelses arvestuses)

1. koha saavutas nii võitjate võistkonnast, kui ka parimate kõnelejate võistkonnast Anton Kislitsõn Sillamäe Gümnaasiumi 12. klassist.

Pidulikku sündmust jäi lõpetama improkomöödia etteasted Ruutu 10-nelt, peale kelle esinemist paluti kõik suupistelauda.

 

Fotogalerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2216955741825170&type=3